הברזל 34 תל אביב

טיפים לשיווק באינטרנט

טיפ 1 – אין קסם – היו מוכנים לעבודה קשה . מסחר באינטרנט לא מסתכם רק בלעלות מוצרים לאתר – אם תתייחסו לזה כתחביב זה יישאר כתחביב, מסחר באינטרנט הוא עסק אמיתי.

טיפ 2 – מה שלא נמדד לא מנוהל – הגדירו מטרות. מה התפקיד של כל מדיה בה אתם מתקשרים את הפעילות שלכם. הגדירו יעדים וזמן  לכל פעילות שלכם, כך תוכלו לעקוב אחר ההתקדמות שלכם, להסיק מסקנות, לייעל ולשפר ובכך לצמוח ולגדול.

טיפ 3 תמחור נכון מוביל לרווחים – דע את המוצר שלך: כמה עולה לך המוצר, כמה הנך מוכר אותו ומה הרווח שלך. ישנם לא מעט עסקים שנראים לנו מאוד גדולים ומצליחים אך בגלל אסטרטגיה לא נכונה ותמחור לא נכון של המוצרים הגיעו למצב שהם מוכרים המון אבל לא מייצרים רווח.

טיפ 4 מיתוג – השקיעו במיתוג

“Marketing is no longer about the stuff you make, it’s about the stories you tell”

זה ההבדל בין עסק צעיר למותג מוביל.

טיפ 5  דע את השוק מהו קהל היעד –השקע מחשבה מי קהל היעד שלך ולא רק ברמת גיל מגדר ואזור גיאוגרפי, יש לרדת לרזולוציות קטנות ולהבין לעומק את סגנון החיים שלו: מה הוא אוהב, ממה הוא שואב השראה, מה מניע אותו, וכו’

כך תדעו לזקק את המסרים השיווקים שלכם שיהיו מדויקים, שיווקים ומכירתיים.

טיפ 6  שיווק – אל תשקיעו את כל הכסף שלכם בהקמה של האתר ביצירת המוצר מבלי לשים לשמור כסף בצד לטובת שיווק . בלי שיווק לא יהיו מכירות! בעולם הדיגיטלי של היום כל אחד יכול להיראות כמו מותג בינלאומי מצליח ואף להיות כזה עם עבודה נכונה. השקיעו בקידום אורגני וממומן בגוגל, פתחו חשבונות ברשתות החברתיות עבור המותג שלכם, פתחו בלוג, הפיקו סרטונים  ותקשרו את המוצרים שלכם לעולם.

טיפ 7 –  דברו בתמונות – העולם שלנו הוא עולם מאוד ויזואלי, יש לך 2 שניות לתפוס את עין הגולש בכדי שהוא יעצור להתעניין במה שיש לך להציע לו. השקיעו בצלם, ובפרזנטציה של המוצרים שלכם און ליין בפלטפורמות בהם אתם מוכרים לשווק את המוצרים שלכם

טיפ 8 – הפיקו סרטוני וידאו – השיווק באמצעות סרטונים צובר תאוצה. פייסבוק אוהב סרטונים, גוגל אוהב סרטונים, אנשים אוהבים שמגישים להם מסרים בסרטונים. הווידאו יעזור לכם בקידום האתר, בחשיפה וביצירת תדמית. פתחו ערוץ יו טיוב – באמצעות הערוץ תוכלו להרוויח כסף מצפיות בווידיאו שלכם.

טיפ 9 –  אל תתפזרו – השקיעו אנרגיה במקומות הנכונים לכם, קחו אנשי מקצוע במקומות בהם אתם פחות טובים או פחות מבינים.

טיפ 10 – תחייכו ותאמינו בעצמכם!

Fields marked with an * are required

יצירת קשר
דואר אלקטרוני – tmunati.israel@gmail.com
טלפון נייד – 054-5619592

סקייפ – tmunati_wieslass